Asmeninės konsultacijos

Asmeninės konsultacijos metu galima ieškoti atsakymų, padėsiančių geriau suprasti save, giliau suvokti varginančias patirtis ir sunkumus.

 

Priklausomai nuo asmeninių poreikių ir esamos situacijos, konsultacijos metu naudoju ThetaHealing® metodą nusakant esamos situacijos priežastis, 

 

TETA-SESIJA Jums aktualiausiu gyvenimo klausimu susitikus, naudojant Skype arba  telefonu;

TETA - KOUČINGO programos metu  surandami giluminiai blokai, aptinkamos ir keičiamos neefektyvios programos, praeities traumos ir nusivylimai.

GREITOJI TETA PAGALBA Jūs galite man parašyti ir paprašyti greito būklės  ar situacijos nuskaitymo, jei Jums būtina neatidėliotina pagalba ar palaikymas

 

Kiekviena sesija bei pojūčiai jos metu yra individualūs. Sesija trunka 45-60 min. 

 

 

 


 

Sesijos metu vyksta  sielos gydymas, ryšio su Kūrėju atstatymas bei stiprinimas, senų sielos nuoskaudų, pykčio paleidimas, atsiprašymas bei atleidimas kitiems. To pasekoje stiprėja  gyvybinės ir savigydos jėgos, gerėja sveikata, daugėja ramybės, meilės ir džiaugsmo gyvenime.

______________________________________________________________________________________________

 

 

Parenkamos Bacho žiedų esencijos, atitinkančios  žmogaus būseną. Iš jų pagaminamas individualus mišinys, kuris vartojamas apie 3 – 4 savaites, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

Taip pat gali būti atliekamas Drugelio Prisilietimo masažas, atveriantis susidariusius blokus ir padėsiantis sukurti dvasinę, fizinę ir emocinę harmoniją.

 

Masažas trunka 20 min. 


Pirmiausia reikia suformuluoti sau tą problemą, kurią jūs norite išspręsti. Tai gali būti bet kokio lygio problema -fizinio, sielos, proto lygmenyje (pvz.: gyvenimo situacija, darbas, santykiai ir pan.). O gal turite norų ar tikslų, kuriuos norėtumėte gyvenime pasiekti?

 

Jeigu ieškote pagalbos, rašykite ar skambinkite

Su meile,

Ana Kukienė  

 

Maloniai kviečiu kreiptis!