Asmeninės konsultacijos » Kristalų dėlionė - sielos kelionė

KRISTALŲ DĖLIONĖ

                           
TETA Gydymo kursuose "Vaivorykštės vaikai" ir "Būties planai" suteikiama trumpa versija  technikos KRISTALŲ DĖLIONĖ. Vianna Staybl išmoko  šio išdėstymo iš Christina E.High. Ir tai dar vienas unikalus įrankis dabui su savimi.

Kristalų dėlionės pagalba Jūs galite išties ilgai išlaikyti Teta-būseną, kurioje jūs patys galite rasti savo tikruosius atsakymus į bet kokius klausimus, gauti informaciją iš praeities, iš ateities, iš kitų erdvių ir laikų, kad suprastumėte susiklosčiusios situacijos priežastis ir kaip ją  pakeisti pačiu geriausiu ir greičiausiu keliu.  Taip pat galima nuskaityti naują idėją, sprendimą ar projektą, kurį galėtumėte įgyvendinti ateityje.

 

       KRISTALŲ DĖLIONĖ tai GALIMYBĖS:

  • keliauti į savo praeitus ir būsimus gyvenimus ir į šio gyvenimo būsimus momentus;
  • rasti bei užbaigti skausmingą patirtį ir padėti gydant realaus gyvenimo situacijas;
  • suprasti gilias baimių priežastis ir jas paleisti;
  • matyti ryškius, stiprius praeities ir ateities įsikūnijimus ir prisijungti prie sėkmės bei gerovės energijos, perimant  geriausias savo savybes ir dorybes.
  • suprasti Karminius ryšius su tam tikrais žmonėmis (pvz artimieji, mylimieji), pamatyti priežastis susiklosčiusių situacijų ir  tai suvokus, juos pagerinti.
  • susitikti su savo Angelais sargais, sielos šeima, mokytojais, vedliais. Gauti glimybę pasitarti, paramą, pagalbą, patarimų, rekomendacijų.
  • pamatyti savo ateitį šiame gyvenime ar būsimus gyvenimus.

Tai gili, galinga, visiškai saugi meditacijos technika, kurios metu naudojami tam tikri mineralai bei kristalai. Sesijos metu asmuo yra visiškai sąmoningas. Jis girdi, mato, suvokia, supranta viską, kas vyksta su juo ir gali pilnai pats kontroliuoti situaciją.

 

Kristalai bendrauja su kūnu, sukurdami vieningą energetikos sistemą, vibruojančią  TETA dažniu, sukuriančiu erdvės-laiko portalą. Kadangi mūsų egzistavimas iš tiesų vyksta vienu metu  "lygiagrečiuose gyvenimuose", kuriuos mes paprastumo dėlei vadiname "praeitimi" ir "ateitimi", mes turime galimybę pakeisti energijas, įvykius ir požiūrį į juos, pasimokyti ir suprasti patirtis.

 

Šis procesas praplečia sąmonę, padidina vibracijos dažnį ir gilina esamą supratimą apie gyvenimą čia ir dabar. Ir tai tikrai įspūdingi patirtis!

 

 

Žiūrėkite video apie KRISTALŲ DĖLIONĘ iš pirmų lūpų čia

 

         

 

 

 

 

 

 

 

Maloniai kviečiu kreiptis!