Straipsniai

Teta būsena. Kas tai? Kokia jos nauda?

Žmonių smegenys generuoja penkių skirtingų dažnių bangas: alfa, beta, gama, delta ir teta. Šios įvairių dažnių bangos smegenyse yra generuojamos be perstojo. Jos veikia viską, ką darote ir ką sakote.

 Teta būse yra labai gilaus atsipalaidavimo būsena. 

plačiau
Senėjimas gali būti pasirinkimas!

Kodėl mes senstame, atsižvelgiant į tai, kad mūsų kūnai nuolat atsinaujina?
Netinkama mityba, žalingi įpročiai (alkoholis, cigaretė ir t.t) stresas, įsišakniję įsitikinimai užprogramuoja, kad senti yra normalu, ir svarbiausia aplinkybė - bagažas, kurį kasdien tampomės iš paskos, sendina mus.
Senatvė nebūtina ir gali būti laikoma liga, o nenormalia gyvenimo dalimi. Gali būti nelengva su tuo sutikti, nes didžioji dalis apsidairę mato žmones senstant ir daro prielaidą, kad taip ir turi būti. 
Tačiau Tu gali pasirinkti priimti tai kaip tiesą ar sukurti savo tiesą, kurioje normalu būti jaunu ir sveiku 

plačiau
Sakmė apie meilę ir atleidimą

Kartą, prieš įsikūnijimą Žemėje, susirinko Sielos į pasitarimą.

Tuomet Dievas paklausė vienos iš jų:
- Kodėl tu eini į Žemę?
- Noriu išmokti atleisti.
- Ir kam gi tu  ketini atleisti? Pažiūrėk, visos sielos yra švarios, šviesios ir mylinčios. Jos taip tave myli, kad nėra nieko tokio, dėl ko joms reikia atleisti.

plačiau
TETA GYDYMAS™. Vianna Stibal. Knyga jau išversta į lietuvių kalbą.

 

SUSIPAŽINKITE SU VIENU VEIKSMINGIAUSIŲ ENERGINIO GYDYMO METODŲ!

 

"Žodžiai, ištarti balsu arba išsakyti mintyse, turi nepaprastai didelį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui. Dažnai kartojamas teiginys tampa realybe. Mintys, suformuotos pasinėrus į gilią teta būseną, gali akimirksniu pasireikšti. Ypač jeigu pasineriame į gryną, meditatyvią teta sąmonės būseną, kurioje susijungiame su Visko, kas yra, Kūrėju. Įdomu tai, kad mokslas taip pat pagaliau išsivaduoja iš savo tamsiųjų amžių ir imasi tyrinėti minties jėgą."

plačiau
Kas yra ThetaHealing® metodas? Įsitikinimų lygmenys

ThetaHealing ® (teta Gydymas) - patentuota unikali technologija, kuri  praktiškai taiko kvantinės fizikos atradimus ir leidžia jums naudoti paslėptus savo smegenų išteklius.

Meditacijos metu smegenys veikia Teta bangose. Šiame dažnyje vyksta momentinis jausmų ir įsitikinimų, susijusių su neharmoninga būsena, pokytis.

 

Ši meditacija - tai  nuolatinis vidinis pokytis, leidžiantis grąžinti  save į darnią ir subalansuotą būklę.

Jau daugelis žmonių žino, kad skirtingi įsitikinimai ir programos slopina bei blokuoja harmoniją įvairiose gyvenimo srityse - sveikatos, finansų, asmeninių santykių ir pan. Daugelis jų žino, kokių jie turi abejonių, baimių  ir apribojančių įsitikinimų,  trukdančių jų gerovei. Bet apčiuopiami įsitikinimai, tai tik paviršius.

Mano praktika rodo, kad po jais slypi šakniniai įsitikinimai, apie kuriuos asmuo dažniausiai net nenutuokia. Jie nežino apie daugelį neigiamų programų, kurios yra jų problemų šaknis. Ir šios programos veikia jų gyvenimą, nes  jie gyvena pagal šiuos parametrus.

 

 

plačiau
Meiles Dovana

Visi žmonės yra Mylimi Dvasios. Ir visi prieš ją lygūs. Nėra nei geresnių, nei blogesnių, nėra mylimų vaikų ir atstumtųjų. Dvasia neskirsto žmonių į nusidėjėlius ir nekaltuosius. Ji žino apie jūsų Esmę. Jūsų Esmė yra ji pati. Ir Ji yra Meilė. Ir ji yra Laisvė.

Visi žmonės yra Palaiminti. Visi žmonės ieško Žemėje Meilės. Tokios Meilės, kuri būtų nuoširdi, ištikima, neatneštų skausmo, nusivylimo. Meilės, kuri niekada neužgestų. Visi jūs ieškote savo puselės, savųjų Žvaigždinių Sutuoktinių. Kartais jūs juos susitinkate… Tuos, kurių ieškote. Didžioji Dvasia suteikia jums tokią galimybę, ir jūs įgyjate laimę, dvigubą Jėgą, Meilė prasiskverbia į jūsų žmogiškąją esmę ir ją pakeičia. Meilė verčia jus pasikeisti. Jos dėka vyksta alchemija jūsų ląstelėse, molekulėse, atomuose ir elektronuose. Meilė teka per jus ir padeda evoliucionuoti sąmonei. Tai Dvasios instrumentas. Šie pokyčiai – yra tai, dėl ko jūs susitinkate ir mylite vienas kitą, tai reikalinga Dvasiai, jums ir visai Visatai. Dvasia dovanoja galimybę. Palaipsniui atsiranda prisirišimas žmogiškajame lygmenyje, kuris virsta siena, riba tarp žmonių. Ir tuo momentu prasideda jūsų santykių irimas. Kai jūs dar nepastebėjote, dar neatpažinote, jūsų giluminė Esmė jau pradėjo kovą prieš nustatytas ribas – ne prieš Meilę, prieš priklausomybę ir prisirišimą.

Praeina laikas, metai ir dešimtmečiai, ir jūs išsiskiriate… Arba paliekate viską, kaip yra, tačiau, prarasdami Pirmapradę Ugnį, pakenčiate vienas kitą. Jūs sakote sau – „mūsų Meilė mirė“.

Kaip dažnai jūs kartojate šiuos žodžius ir mintis

plačiau