Veikla » Sielos koliažas

Sielos koliažasSielos koliažas - tai smagus, lengvas, nebrangus, kūrybiškas būdas susisiekti su savo vidine išmintimi bei gauti atsakymus į savo klausimus. Vieniems žmonėms – tai būdas savyje pažadinti kūrybiškumą, kitiems – gilus savęs pažinimas, tretiems – terapinis, saugus būdas įveikti liūdesį, ligą, baimes, priklausomybes.

 

Kasdien tenka priimti įvairiausių sprendimų: nuo pasirinkimo, ką apsirengti, iki to, kokią specialybę, darbą ar sutuoktinį pasirinkti. Dažnai sprendimus, ypač svarbius, priimti nelengva. Patarimo klausiame draugų, giminių... Tačiau ar žinote, kad VISI atsakymai, slypi mumyse? Tik mums reikalinga technika, kuri padėtų įtvirtinti staigiai pasirodančią vidinę išmintį.

 

Sielos koliažas - tai kelias įtvirtinti savo vidinę išmintį.

 

Sielos koliažas padeda geriau pažinti save, didina pasitikėjimą savimi, intuicija ir vidine išmintimi, o taip pat išlaisvina kūrybiškumą, originalumą ir individualumą, suteikia mintims skaidrumo ir drąsos gyventi savo spalvingą, įdomų gyvenimą.

 

Metodas plačiai naudojamas nuo 1989 metų. Jo autorė – menininkė, psichologė, psichoterapeutė Seena Frost, kuri apibendrino ir terapijai pritaikė archetipinės psichologijos programą.

 

Daugiau informacijos galite sužinoti adresu: www.soulcollage.com

 

Maloniai kviečiu kreiptis!