Veikla » ThetaHealing® (Teta Sveikatinimas)

  Theta Healing® (Teta Sveikatinimas) - unikali sveikatinimo praktika, aktyvuojanti gyvybinę energiją ir pažadinanti įgimtą intuiciją. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų leidžiančių panaikinti blokus bei įsitikinimus, kurie trukdo įgyvendinti Jūsų svajones bei tikslus.

 

Theta Healing®  (Teta Sveikatinimo) technologija - pagrįsta meditacija teta smegenų bangose. Ji primena mums, kad nuolat  esame nesibaigiančioje  Besąlygininės Meilės energijoje, kuri gyvenime daro stebuklus. 

 

Tai patentuota,  naujos kartos mokslininkų patvirtinta  sveikatinimo technologija, praktiškai taikanti kvantinės fizikos atradimus, leidžianti naudoti užslėptus smegenų resursus. Ji padeda puoselėti gerą savijautą, skatina asmeninį ir dvasinį tobulėjimą. 

 

Šis metodas atveria jums visiškai kitą pasaulį su nuostabios galimybėmis!

 

Teta Sveikatinimas (Teta Gydymas) labai paprasta metodika, nereikalaujanti, kad atsisakytumėte kitų mokymų. Ji harmoningai dera su įvairių religijų dogmomis jas papildydama. 

 

Pažinę šią technologiją, pamatysite, kad kiekvienas iš mūsų turime intuityvius sugebėjimus, kurių dėka galime atkurti ir išlaikyti fizinę bei emocinę pusiausvyrą. Galime padėti sau, savo šeimai, draugams ir artimiesiems. 

 

Jau senai yra pripažinta mokslininkų ir medikų, kad netinkamos emocijos, mintys, pergyvenimai turi tiesioginę įtaką mūsų sveikatai, išgijimui. Ne tik psichologai, bet ir įvairių sričių specialistai teigia, jog mintys gali susargdinti arba atvirkščiai – išgydyti. Teigiamas mąstymas yra labai veiksmingas būdas pasiekti geresnių rezultatų įvairiose srityse. Ir, kas geriausia, tai juk labai paprasta Teta meditacijos pagalba,kurios dėka akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę.

 

 Mąstymo pokytis automatiškai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą, jūsų lūkesčius, veiksmus ir reakciją; kas toliau išsivystys į padidėjusią motyvaciją, laimę ir aukštesnę gyvenimo kokybę.

 

 

                            

 

Teta meditacijos pagalba atsikratysite baimių ir įkrausite save trūkstamomis savybėmis, pasieksite  aukštą sąmoningumą.Teta bangose tampa galimu gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir pranašauti ateitį, atrasti ir pakeisti negatyvius įsitikinimus ir programas.

 

Naudojant Theta Healing® (Teta Gydymas) metodą  galima:

  • Greitai ir lengvai atrasti savyje naujas savybes ir sugebėjimus
  • Atrasti šakninius įsitikinimus, kurie sukūrė mūsų problemas ir ligas, ir pakeisti juos į teigiamus
  • Įgyvendinti savo norus geriausiu būdu
  • Sukurti dvasinę, fizinę ir emocinę harmoniją.
  • Kontaktuoti su Angelais Sargais
  • Išvalyti maistą, namus nuo toksiškų medžiagų, apmokinti juos naudingų savybių
  • Tapti nepažeidžiamu nuo neigiamos įtakos, nuimti negatyvius poveikius
  • Intuityviai pamatyti žmogaus vidų

Vianna Stibal  - Theta Healing® metodo autorė, gydytoja naturopatė, rašytoja, menininkė.

  

Žiūrėti interviu su Vianna Stibal 

Žmogaus smegenų skleidžiamos bangos:      

                

 

Žmogaus smegenų skleidžiamos nedidelio dažnio elektromagnetinės prigimties bangos tiesiogiai sąveikauja su įvairiomis žmogaus sąmonės būsenomis bei savijauta. Skirtingi smegenų bangų generuojami dažniai atsakingi už tam tikras žmogaus organizmo funkcijas. Kuo dažnis žemesnis, tuo yra gilesnė atsipalaidavimo būsena, kuriai esant lengviau gali būti įsisavinama įvairi informacija, veiksmingai mokomasi, gerinama dėmesio koncentracija, lavinamas kūrybiškumas ir kt.

Beta bangos (13-30 Hz)

Beta būsenoje žmonės praleidžia didžiąją laiko dalį, tad papildomi beta dažniai žmogui retai reikalingi. Šis smegenų bangų dažnis yra dominuojantis tuomet, kai esame visiškai budrūs ir pasirengę veikti. Smegenys šias bangas generuoja kai jaučiame nerimą, baimę, susirūpinimą, stresą. Taip pat, kai jaučiame alkį, depresiją, sudirgimą, kenčiame nuo svyruojančių nuotaikų. Šis dažnis siejamas su „minčių srauto“ pertekliumi ir su į save nukreiptais destruktyviais impulsais. Žmogui, beta būsenoje praleidžiančiam ilgą laiką, susilpnėja imuninė sistema, sąmoningas protas, išsiskiria didesnis streso hormonų (adrenalino, nonadrenalino) kiekis. Beta dažniai naudingi apatiškiems žmonėms (rekomenduojami beta dažniai tarp 15 ir 18 Hz).

 

Alfa bangos: 8-12 Hz 

Alfa bangos būdingos sveikam organizmui – esant gerai savijautai, ramiam ir sklandžiam mąstymui, teigiamai nuotaikai. Jos generuojamos atsipalaidavus, esant užmerktoms akims bei nusiraminus, tačiau išliekant budriai sąmonei. Alfa būsenoje žmogus geba maksimaliai efektyviai apdoroti bei įsiminti informaciją, greitai atkurti iš anksčiau sukauptas žinias, todėl alfa bangos skirtos mokymuisi ir atminties lavinimui. Esant sumažėjusiam šių bangų aktyvumui, atsiranda streso, susirūpinimo požymiai, smegenų veiklos sutrikimų bei ligų indikacijos.

 

Teta bangos: 4-7 Hz 

Šioje būsenoje smegenų veikla sulėtėja iki miego stadijos slenksčio. Esant teta bangoms pasąmonė lengviausiai pasiekiama – tai optimalios sąlygos atsiskleisti žmoguje slypintiems ekstrasensorinio suvokimo įgūdžiams: plastiškai vaizduotei, maksimaliam sugebėjimui atsiminti ir mokytis, fantazuoti, sąlygos inspiracijai ir vizualizacijai, asociacijoms (jeigu sugebama išlikti sąmonėje). Teta smegenų bangų dominavimas taip pat siejamas su įžvalga, intuicija, motyvacija.

 

Delta bangos: 0,5-3 Hz – miegui, imuniteto gerinimui, gyjimui

Žmogaus smegenyse delta bangos fiksuojamos kai veikiama nesąmoningai arba giliai miegant. Esant šiam dažniui miego metu nesapnuojama. Jos siejamos su gyjimo procesais, imuninės sistemos atnaujinimu, organizmo veiklos harmonizavimu. Delta būsenos metu organizme išskiriami augimo hormonai.

 

 

 

Daugiau šia tema galite pasiskaityti ThetaHealing® - bendruomenės, kurią 1995-aisiais įkūrė Vianna Stibal tinklapyje www.ThetaHealing.com

 

Šis metodas - viena iš įspūdingiausių mano gyvenimo patirčių.

 

Maloniai kviečiu kreiptis!